سلامتی بزرگترین نعمت است، قدرش را بدانیم!

کرج، خیابان 45 متری گلشهر، ارغوان غربی

تلفن تماس : ۳۳۵۵۵۷۴۸-026

برای اولین بار در ایران

آزمایشگاه تخصصی و فوق تخصصی مادر و کودک “بیمارستان مریم”

آزمایشگاه بیمارستان زنان کرج مریم بنا بر نوع فعالیت بیمارستان، سیاست و اهداف و فعالیت‌های خود را بر مبنای خدمات رسانی به مادران (پیش از بارداری، حین بارداری و بعد از زایمان) و نوزادان (قبل از تولد و بعد از آن) و همچنین کودکان و نوجوانان گذاشته است که بعد از گذشت حدود یکسال و نیم از فعالیت بیمارستان و همچنین آزمایشگاه , پیشرفت چشم گیری در این زمینه داشته است. اما در مورد مزایای آزمایشگاه برای مادران و کودکان می توان به موارد زیر اشاره نمود:
۱- وجود کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مادر و کودک در کنار آزمایشگاه باعث شده است تا آزمایشگاه بتواند خدمات شایسته‌تری به مراجعین خود بدهد. پزشکان متخصص از جمله متخصص زنان و زایمان، متخصص غدد اطفال، متخصص گوارش اطفال،  متخصص انکولوژی اطفال، متخصص ارتوپدی، متخصص اطفال، متخصص جراحی اطفال و …. که این امر باعث شده تا مراجعین بتوانند ارتباط راحت‌تری بین آزمایشگاه و پزشکان متخصص جهت درمان خود و فرزندان خود داشته باشند.
۲- در آزمایشگاه مریم کلیه خدمات آزمایشگاهی مربوط به مادران از لحظه تصمیم گیری به بارداری تا بعد از زایمان انجام می گردد.
۳- پاسخ دهی سریع و اورژانسی به آزمایشات مربوط به زمان قبل و بعد از زایمان و بند ناف.
۴- دارای بانک خون فعال ۲۴ ساعته و بعلت نزدیکی به سازمان انتقال خون استان البرز که در ۴۵ متری گلشهر واقع است هیچ مشکلی در ارتباط با تهیه خون و فراورده های آن برای مراجعین محترم حتی در موارد بسیار اورژانسی نخواهد داشت.
۵- پاسخ دهی سریع و اورژانسی به آزمایشات مربوط به نوزادان حتی در موارد بستری در بخشNICU (بخش نگهداری از نوزادی که زودتر به دنیا می آیند و یا دارای مشکل خاصی می باشند مثل زردی نوزادان)
۶- دارای دستگاه اندازه گیری بیلی رو بین یا زردی نوزادان بدون خونگیری با استفاده از دستگاهBilinfant که میتواند زردی نوزادان را از روی پوست و بدون درد اندازه گیری کند.
۷- استفاده از هدایای ویژه مخصوص رده های سنی مختلف جهت اطفال و کودکان
۸- دارای اتاق مخصوص نمونه گیری از اطفال با دکوراسیون شاد مختص به خودشان
۹- دارای پرسنل مجرب جهت نمونه گیری از نوزادان و اطفال لازم به ذکر است که حدود ۵۰% مراجعین اطفال زیر دو سال که ۵۰% آنها نیز زیر یک هفته هستند میباشند.