سلامتی بزرگترین نعمت است، قدرش را بدانیم!

کرج، خیابان 45 متری گلشهر

تلفن تماس : ۳۳۵۵۵۷۴۸-026

اتاق عمل

معرفی اتاق عمل

اتاق های عمل شامل هشت اتاق عمل ( جراحی عمومی، ارتوپدی، چشم، کودکان و نوزادان، ارولوژی، فک و صورت، پلاستیک، توراکس، زنان و لاپارسکوپی ) می باشد که هر کدام به نوبه خود با توجه به اعمالی که در آنها صورت می گیرد، دارای تجهیزات مدرن مختص به خود می باشد. علاوه بر ۱۱ اتاق عمل فوق، جهت جلوگیری از اتلاف وقت جراحان و بیماران دو اتاق عمل زنان در نظر گرفته شده است. اتاق های عمل بیمارستان مریم به صورت کاملا استاندارد و با پیشرفته ترین تجهیزات و فن آوری روز دنیا مجهز شده است .

بیماران با دستگاه های پیشرفته بیهوشی و با آخرین روش های هوشبری و استفاده از داروهای پیشرفته روز دنیا و اندازه گیری عمق بیهوشی آماده عمل جراحی می گردند و در تمام طول عمل جراحی، دستگاه های هشدار دهنده کوچکترین تغییرات را به سمع و نظر متخصص بیهوشی می رسانند. جراحان می توانند در حین عمل از همه امکانات لازم مانند دستگاه های قلب و ریه مصنوعی و پمپ، میکروسکوپ های بسیار پیشرفته چشمی و جراحی مغز و وسایل جراحی های میکروسکوپی ، لاپاراسکوپی بسیار پیشرفته با امکان عکسبرداری و فیلمبرداری حین عمل، انواع وسایل آندوسکوپی و برونکوسکوپی قابل انعطاف و سخت، مدیا ستینوسکوپی، از وفاگو گاستروسکوپی، رکتوسیگموسکوپی، کولونوسکوپی، سیستوسکوپی، رزکتوسکوپی، سنگ شکنی درون اندامی، دستگاه های آندوسکوپی سینوس و نمونه برداری از غدد لنفاوی پستان با استفاده از رادیو ایزوتوپ . . . استفاده نمایند.

امکان استفاده از بهترین مواد مصرفی با کیفیت عالی از جمله انواع نخ های روز دنیا، پروتزها، مش ها و لوله ها و درن ها و . . . نیز وجود خواهد داشت .

اتاق عمل

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =