سلامتی بزرگترین نعمت است، قدرش را بدانیم!

کرج، خیابان 45 متری گلشهر، ارغوان غربی

تلفن تماس : ۳۳۵۵۵۷۴۸-026

اتاق عمل

معرفی اتاق عمل

اتاق‌های عمل شامل هشت اتاق عمل (جراحی‌‌عمومی، ارتوپدی، چشم، کودکان و نوزادان، اورولوژی، فک و صورت، پلاستیک، توراکس، زنان و لاپاراسکوپی) می باشد که هر کدام به نوبه خود با توجه به اعمالی که در آنها صورت می‌گیرد، دارای تجهیزات مدرن مختص به خود می‌‌باشد. علاوه بر ۱۱ اتاق عمل فوق، جهت جلوگیری از اتلاف وقت جراحان و بیماران دو اتاق عمل زنان در نظر گرفته شده است. اتاق‌های عمل بیمارستان مریم به صورت کاملا استاندارد و با پیشرفته‌ترین تجهیزات و فناوری روز دنیا مجهز شده است.بیماران با دستگاه‌های پیشرفته بیهوشی و با آخرین روش‌های هوشبری و استفاده از دارو‌های پیشرفته روز دنیا و اندازه‌گیری عمق بیهوشی آماده عمل جراحی می گردند و در تمام طول عمل جراحی، دستگاه‌های هشدار دهنده کوچکترین تغییرات را به سمع و نظر متخصص بیهوشی می رسانند.

جراحان می توانند در حین عمل از همه امکانات لازم مانند دستگاه‌های قلب و ریه مصنوعی و پمپ، میکروسکوپ‌های بسیار پیشرفته چشمی و جراحی مغز و وسایل جراحی‌های میکروسکوپی ، لاپاراسکوپی بسیار پیشرفته با امکان عکسبرداری و فیلمبرداری حین عمل، انواع وسایل آندوسکوپی و برونکوسکپی قابل انعطاف و سخت، مدیا ستینوسکوپی، از وفاگو گاستروسکوپی، رکتوسیگموسکوپی، کولونوسکوپی، سیستوسکوپی، رزکتوسکوپی، سنگ شکنی درون اندامی، دستگاه های آندوسکوپی سینوس و نمونه برداری از غدد لنفاوی پستان با استفاده از رادیو ایزوتوپ . . . استفاده نمایند.
امکان استفاده از بهترین مواد مصرفی با کیفیت عالی از جمله انواع نخ‌های روز دنیا، پروتز‌ها، مش‌ها و لوله‌ها و درن‌ها و . . . نیز وجود خواهد داشت.

اتاق عمل

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 1 =