سلامتی بزرگترین نعمت است، قدرش را بدانیم!

کرج، خیابان 45 متری گلشهر، ارغوان غربی

تلفن تماس : ۳۳۵۵۵۷۴۸-026

بخش تصویربرداری بیمارستان مریم شامل واحدهای رادیولوژی و سونوگرافی می‌باشد که به صورت ۲۴ساعته پذیرای بیماران اورژانسی و بستری است و با تعیین وقت قبلی در خدمت بیماران سر‌پایی می باشد و برای تعیین وقت به صورت تلفنی می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۶۳۳۵۰۴۵۸۹ تماس حاصل فرمائید.
بخش تصویربرداری بیمارستان مریم که در طبقه زیر همکف بیمارستان و زایشگاه مریم واقع شده است از حدود سه سال پیش و همزمان با راه‌اندازی سایر بیمارستان افتتاح شده و شروع به کار کرده است. این بخش از دو قسمت مجزا شامل:

در بخش رادیولوژی امکان انجام تمام عکس‌های رادیولوژی ساده از نواحی مختلف بدن و همچنین انواع رادیولوژی رنگی تخصصی وجود دارد، بزودی واحد‌های ماموگرافی، گرافی دهان و دندان و تراکم سنجی استخوان نیز به این بخش اضافه خواهد شد. در بخش سونوگرافی نیز با به کارگیری یکی از مدرنترین دستگاه های رادیولوژی حال حاضر دنیا و همچنین حضور متخصصین رادیولوژی مجرب تمام انواع سونوگرافی شامل غربالگری بارداری، سونوگرافی‌های سه بعدی و چهار بعدی، داپلر رنگی عروق، سونوگرافی‌های تخصصی اطفال و نوزادان و سونوگرافی ترانس واژینال انجام میشود. همچنین مفتخریم اعلام کنیم این مرکز تنها مرکز رادیولوژی در سطح شهر و استان است که خدماتی نظیر اکوکاردیوگرافی قلب جنین، نور و سونوگرافی جهت ارزیابی ناهنجاری‌های مغز جنین و همچنین سونوهیستروگرافی در آن به بهترین شکل ارائه میگردد..