سلامتی بزرگترین نعمت است، قدرش را بدانیم!

کرج، خیابان 45 متری گلشهر، ارغوان غربی

تلفن تماس : ۳۳۵۵۵۷۴۸-026

اتاق عمل

معرفی اتاق عمل

بیمارستان مریم شامل ۴ اتاق عمل فعال که شامل جراحی‌های ‌‌عمومی، ارتوپدی، جراحی کولورکتال، دندانپزشکی اطفال، جراحی‌های پلاستیک، هیستروسکوپی، لاپاراسکوپی، اتاق IVF مربوط به انتقال جنین، کلیۀ جراحی‌های زنان و اطفال و ENT است که هر اتاق عمل به نوبۀ‌خود با توجه به عملهای انجام شده در آن، دارای تجهیزات مدرن اختصاصی است. علاوه‌بر اتاق عمل فوق، همواره یک اتاق جهت جراحی‌های اورژانسی اختصاص داده می‌شود.

اتاق‌های عمل بیمارستان مریم به صورت کاملا استاندارد و با پیشرفته‌ترین تجهیزات و فناوری روز دنیا مجهز شده و دارای هواساز با سیستم تهویۀ مطبوع و UV می‌باشد.

بیماران با دستگاه‌های پیشرفتۀ بیهوشی روز دنیا، با آخرین متدهای هوشبری، استفاده از دارو‌های پیشرفته و اندازه‌گیری عمق بیهوشی آماده عمل جراحی خواهند شد و در تمام طول عمل جراحی، دستگاه‌های هشداردهنده، کوچکترین تغییرات را به متخصص بیهوشی اطلاع می‌دهند.

جراحان می‌توانند در حین عمل از کلیۀ امکانات لازم مانند دستگاه‌های قلب و ریه مصنوعی و وسایل جراحی‌های میکروسکوپی، لاپاراسکوپی با پیشرفته‌ترین با امکانات عکسبرداری و فیلمبرداری حین عمل به همراه بهترین مواد مصرفی با کیفیت عالی استفاده نمایند.

 

اتاق عمل بیمارستان مریم

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *