درباره بیمارستان مریم

تنها بیمارستان خصوصی استان البرز

با پزشک مقیم متخصص زنان به صورت ۲۴ ساعته

مختصری از تاریخچه بهره برداری، فعالیت و توسعه مرکز

در سال ۱۳۸۸ به علت کمبود امکانات درمانی در استان البرز، شرکت خدمات درمانی مریم تصمیم به احداث بیمارستانی با گرایش مادر و نوزاد در منطقه گلشهر کرج گرفت. پس از اخذ مجوزهای لازم، انجام عملیات ساختمانی و نهایتا تجهیز بیمارستان، بیمارستان و زایشگاه مریم در تاریخ ۱ خرداد سال ۱۳۹۳ به منظور ارائه خدمات درمانی و مراقبتی پیشرفته بر مبنای پایبندی به کرامت انسانی، آغاز به کار نمود.

این بیمارستان در دو بلوک ۵ و ۸ طبقه طراحی شده و دارای ۶۴ تخت بیمارستانی و ۷ تخت اورژانس است. بیمارستان مریم اولین بیمارستان خصوصی دارای بخش‌های ICU و NICU است. درحال حاضر بخش ICU با ۶ تخت و NICU با ۱۲ تخت فعال هستند.

اتاق‌های عمل بیمارستان مجهز به لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی، stimulator Muscle ،CRM و رادیولوژی پرتابل جهت انجام عمل‌های جراحی نوزادان و کودکان، زنان، ارتوپدی، اعصاب، گوش، حلق و بینی، ترمیمی، اورولوژی، دندانپزشکی کودکان، به‌طور شبانه‌‌روزی فعالیت می‌‌نماید.

بلوک زایمان با ۳ تخت LDR و ۱ تخت پره اکلامپسی، ۲ تخت پست پارتم، ۳ تخت مراقبت بارداری و انجام زایمان طبیعی بدون درد و زایمان در آب مجهز به اتاق تریاژ مجزا فعالیت می‌‌نماید.

بیمارستان دارای بخش‌‌های زنان و زایمان، اطفال، داخلی، جراحی عمومی (جراحی مردان و زنان)، ICU Tunic، نوزادان و اورژانس می‌‌باشد.

کلینیک‌‌های تخصصی و فوق‌‌تخصصی زنان و زایمان، اطفال، قلب و عروق، غدد اطفال، گوش، حلق و بینی، عفونی و زخم‌‌های دیابتی، پره ناتولوژی، IVF، ارتوپدی اطفال، آمینوسنتز، فشار‌‌خون، تغذیه، شنوایی سنجی در این بیمارستان دایر می‌باشد.

پاراکلینیک‌‌های بیمارستان شامل:

  • آزمایشگاه مجهز به دستگاه‌‌های پیشرفته اتوماتیک که قادر به انجام همۀ آزمایشات هورمونی، آنزیمی، خونی، شیمی است. و به‌صورت ۲۴ ساعته فعالیت دارد.
  • رادیولوژی
  • سونوگرافی
  • داروخانه

کلینیک سرپایی بیماران از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۰ شب با انواع تخصص‌‌ها ارائه خدمات می‌‌نماید.

یکی از ویژگی‌‌های این بیمارستان وجود تصفیه خانه فاضلاب است، فاضلاب بیمارستان پس از تصفیه و تبدیل به آب زلال وارد اگوی شهری می‌‌شود.

بیمارستان مریم مجهز به بی‌خطرساز است که زباله‌های بیمارستانی پس از استریل در دستگاه اتوکلاو به صورت بسته‌های بدون خطر توسط ماشین شهرداری حمل می‌شوند.

از ابتدای فعالیت بیمارستان ماهنامه خانواده مریم با هدف آموزش درخصوص بیماری‌ها، پیشگیری و اقدام منتشر شد.

چشم انداز بیمارستان

برترین مرکز درمانی تخصصی و فوق تخصصی خصوصی در ارائۀ خدمات تشخیصی، درمانی و ایمن به گیرندگان خدمت در سطح منطقه

رسالت (ماموریت سازمانی)

ارائه بروزترین خدمات تشخیصی درمانی ایمن به گیرندگان خدمت جهت ارتقاء سطح سلامت با بهره گیری از نیروهای انسانی توانمند و متعهد و تکنولوژی و دانش روز

اهداف بیمارستان مریم

  • تأمین، حفظ و ارتقاء مستمر کیفیت خدمات بهداشتی، درمانی، تشخیصی و توانبخشی
  • تأمین، حفظ و ارتقاء سطح ایمنی بیماران و کارکنان
  • تأمین، حفظ و ارتقاء بهره‌وری نیروی انسانی شاغل
  • تأمین، حفظ و افزایش سطح رضایتمندی و ارتقاء مستمر سلامت و "Home Care"
  • مدیریت بهینه دارائی‌ها منابع فیزیکی، تجهیزات پزشکی، تأسیساتی و بهره‌گیری از فناوری نوین
نوبت دهی آنلاینتماس با بیمارستان