آوای اول
آزمون صلاحیت

آزمون صلاحیت حرفه‌ای پرستاران

با سپاس به درگاه ايزد منان و آرزوي توفيق براي تمامي پويندگان عرصۀ علم و آگاهي، به اين وسيله به اطلاع داوطلبان مي‌‌رساند كه آزمون صلاحیت حرفه‌‌ای پرستاران در سال ۱۳۹۸ طبق قوانين و مقررات موجود و مطابق مندرجات دفترچۀ نهایی آزمون صلاحیت حرفه‌ای پرستاران برگزار خواهد شد.
عمل فتق دیافراگم

عمل فتق دیافراگم

دیافراگم، عضله بزرگ گنبدی شکلی است که اعضای داخل شکم (معده، روده، طحال و کبد) را از اعضای داخل قفسه سینه (قلب و ریه) جدا می کند. فتق دیافراگم عبارتست از وجود یک حفره (سوراخ) غیرطبیعی در قسمت دیافراگم، ایجاد شدن حفره‌ای در دیوارۀ بین سیستم تنفسی و سیستم گوارشی جنین است.

درخواست همکاری

درخواست همکاری متخصص قلب و نورولوژیست

بدینوسیله به اطلاع کلیه پزشکان متخصص قلب و نورولوژیست می‌رساند؛
بیمارستان مریم کرج از افراد واجد شرایط و متخصص در این حوزه دعوت به همکاری می‌نماید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۹۵۴۳۹۸۱۲ (خانم معارفی) تماس حاصل نمایید.

خون بند ناف نوزاد

انجام نمونه‌گیری کارشناس رویان از خون بند ناف نوزاد

تا چندی پیش هیچ راه درمانی برای بیماری‌هایی نظیر تالاسمی، بیماری‌های خونی و مادرزادی برای نوزادان در سال‌های اولیۀ زندگی‌شان نبود و بیماران باید راه‌های درمانی طولانی و سختی را طی می‌کردند. امروزه با پیشرفت علم، خونِ بند ناف از طریق جفت گرفته و ذخیره می‌شود و از آن برای درمان بسیاری از بیماری‌ها از جمله سرطان خون و بیماری‌های دیگر استفاده می‌شود.

زایمان طبیعی بدون درد

یکی از ۱۰ بیمارستان برتر کشور در ترویج زایمان طبیعی

بیمارستان و زایشگاه مریم موفق به کسب لوح‌ زرین ۱۰ بیمارستان برتر کشور و تنها بیمارستان خصوصی کشور در زمینۀ ترویج زایمان طبیعی از دستان جناب آقای دکتر نمکی وزیر محترم بهداشت و درمان و آموزش پزشکی شد.

مجوز گردشگری سلامت

کسب مجوز پذیرش بیماران بین‌الملل (IPD)

پس از بازدیدهای به عمل آمده از بیمارستان و زایشگاه خصوصی مریم توسط جناب آقای دکتر هاشم‌زاده (رئیس ادارۀ گردشگری سلامت وزارت بهداشت) و تیم همراه ایشان، این بیمارستان مفتخر به دریافت مجوز پذیرش بیماران بین‌الملل (IPD) شد.

برداشت فیبروم‌های وخیم رحمی با روش Novasure

برداشت فیبروم‌های وخیم رحمی با روش Novasure

امروز یک روش جدید برای برداشتن فیبروم‌های رحمی در بیمارستان و زایشگاه مریم اجرا شد. بسیاری از خانم‌ها در سن یائسگی، به دلیل وجود فیبروم‌های بدخیم، خونریزی مکرر و غیرقابل کنترل دارند که به هیچ درمانی پاسخ نداده و مجبور به خارج کردن رحم خواهند شد.

هفته جهانی شیر مادر

هفته جهانی شیر مادر

به منظور بزرگداشت”هفتۀ جهانی تغذیه با شیر مادر” و ترغیب و تشویق مادران به شیر‌دهی کودکان، غرفۀ ترویج تغذیه با شیر مادر و آموزش مراقبت مادران قبل و بعد از زایمان و ترویج زایمان طبیعی در بیمارستان و زایشگاه مریم ایجاد شد.

اولین سمینار تازه‌های زایمان طبیعی بدون درد

اولین سمینار تازه‌های زایمان طبیعی بدون درد

اولین سمینار تازه‌های زایمان طبیعی بدون درد، به همت انجمن بررسی و مطالعۀ درد ایران، با همکاری انجمن آنستزیولوژی و مراقبت‌های ویژه ایران و همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و همچنین بیمارستان و زایشگاه مریم برگزار گردید.

بازدید جناب آقای دکتر جبارنیا از بیمارستان مریم

بازدید جناب آقای دکتر جبارنیا از بیمارستان مریم

در روز چهارشنبه ۹۸/۰۵/۳۰ بیمارستان و زایشگاه مریم افتخار میزبانی از جناب آقای دکتر جبارنیا معاون محترم دانشگاه علوم پزشکی و هیئت محترم همراه ایشان را داشت.