داروخانه

داروخانه بیمارستان و زایشگاه مریم واقع در طبقۀ همکف ضلع غربی بیمارستان، یکی از مجهز‌ترین داروخانه‌های بیمارستانی در زمینۀ زنان، زایمان و نازایی است. این مرکز دارویی به عنوان یکی از مراکز اصلی اطلاعات دارویی و درمانی، تأمین داروهای کمیاب پزشکی زنان و تأمین وسایل مصرفی بیماران بستری شده و سرپایی شناخته شده است.

بخش داروخانه با ارائه برترین خدمات مشاوره‌ای در زمینۀ دارویی و نحوۀ مصرف به بیماران عزیز در بیمارستان مریم به فعالیت مشغول است. این مرکز مسئولیت تأمین تمامی داروهای مورد نیاز بخش‌های مختلف بیمارستانی، اعم از جراحی‌های زنان و مردان، اتاق عمل، پاراکلینیک و دیگر بخش‌های بیمارستان را بر عهده دارد.

کلیۀ داروهای مورد نیاز بیماران توسط داروخانه تأمین می‌شود و بیماران و همراهان گرامی را از به دنبال داروهای خاص بودن در سطح شهر، بی‌نیاز ساخته است. همچنین داروخانه مسئولیت تأمین تمامی داروها و لوازم مصرفی اتاق‌های عمل را نیز بر عهده دارد.

داروخانه

یکی از برترین ویژگی‌های این بخش وجود کلیۀ امکانات، تجهیزات‌ و داروهایی‌ست که در سایر داروخانه‌ها به‌راحتی یافت نمی‌شود و از جهت تجهیزات دارویی، بهداشتی و ارتوپدی کاملاً مجهز بوده و موجبات رضایت‌ بیماران عزیز و همراهان گرانقدر را فراهم آورده است.

این داروخانه به عنوان قطب مرکزی داروهای خاص پزشکیِ زنان و زایمان فعالیت می‌کند و از تمامی بیمارستان‌های خصوصی و دولتی سطح استان، جهت گرفتن داروهای مورد نیاز جراحی‌هایی نظیر لاپاراسکوپی و IVF به این مرکز رجوع می‌شود.

رویکرد خاص داروخانه بیمارستان و زایشگاه مریم بر پایۀ تشویق به استفاده از شیر مادر برای نوزادان است. این بخش از بیمارستان مریم همه‌روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۰ شب در خدمت بیماران عزیز بوده و با بیمه‌های درمانی نیروهای مسلح و تأمین اجتماعی طرف‌ قرارداد است.

خدمات ارائه شده در داروخانۀ بیمارستان مریم، شامل موارد زیر است:

  • تأمین انواع داروهای ویژۀ پزشکی زنان، زایمان و نازایی
  • ارائه خدمات تخصصی و تنظیم دُز داروهای مصرفی با صلاحدید پزشک
  • ارائه مشاوره تخصصی به کادر بیمارستان و بیماران
  • قطب دارویی جنوب و غرب استان البرز و توانایی تأمین کلیه داروهای مورد نیاز بخش‌های بیمارستان
  • آمادگی ارائه خدمات داروخانه هم برای بیماران بستری و هم مراجعین سرپایی در ساعات ذکر شده

کادر مجرب مقیم داروخانه بیمارستان مریم:

  • وجود متخصصان دارویی و ارائه خدمات مشاوره‌ای در جهت ارتقاء سطح آگاهی بیمار و همراه
  • مسئولین فنی مجرب جهت کاهش خطاهای دارویی، مشاوره در مورد عوارض و تداخلات دارویی و راهنمایی در جهت حل مشکلات دارویی
logo sidebar
بیمارستان و زایشگاه مریم کرج با هدف مقدس حفظ و ارتقاء سلامت و بهداشت جامعه، جهت مراقبت از مادران در طول زایمان و پیش از عمل جراحی، نوزادان و اطفال و خدمات بهداشتی زنان در تاریخ ۱۳۹۳/۰۳/۰۱ اقدام به خدمت‌رسانی به بیماران کرد.
نوبت دهی آنلاینتماس با بیمارستان