بخش جراحی زنان

بخش جراحی زنان بیمارستان و زایشگاه مریم شامل مراقبت از بیماران نیازمند تمامی جراحی‌ها اعم از جراحی شکمی، زنان و زایمان، سزارین و زیبایی است. مراقبت‌های پرستاری توسط پرستاران مجرب و ماما‌های کار‌آزموده در تمامی ساعات شبانه‌روز به بیماران گرامی ارائه می‌شود.

در بیمارستان و زایشگاه مریم تیم جراحی ما متعهد به ارائه مراقبت‌های جامع و دلسوزانه برای زنان است. آموزش‌های ارائه شده در بخش بر اساس نوع بیماری در زمان پذیرش، حین درمان و در زمان ترخیص به‌صورت شفاهی و کتبی توسط پرستاران انجام می‌شود. این آموزش‌ها برای به حداقل رساندن ترس و اضطراب در مورد جراحی، ارتقاء تجربۀ جراحی مثبت و اطلاع‌رسانی به بیماران دربارۀ وضعیت و گزینه‌های درمانی آنهاست.

این مركز با هدف ارتقاء سطح كيفی و كمی سلامت زنان به وجود آمده است. بخش جراحی زنان در طبقۀ سوم، بلوک دو بیمارستان و زایشگاه مریم واقع شده و دارای اتاق‌های مجهز دو و سه تخته و همچنین اتاق‌های تک تخته و VIP است.

بخش جراحی زنان

بخش زنان و زایمان بیمارستان مریم با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات و همکاری با پزشکان متخصص و پرستاران باتجربه، در تلاش است تا بتواند برترین خدمات را به بهترین شکل ممکن به بیماران و مادران باردار ارائه دهد. همچنین دستورالعمل‌های آموزشی لازم براساس موارد تحت درمان در این بخش هنگام ترخیص، به بیماران ارائه می‌گردد.

اتاق ایزوله برای بیمار‌های عفونی مجهز به فیلتر تهویۀ هوا و سایر امکانات ایزوله و همچنین اتاق خصوصی برای مادران پُرخطر (High Risk) در نظر گرفته شده است.

امروزه بهداشت زنان، به ویژه بهداشت زنان باردار بسیار مورد توجه قرار گرفته است. بیماری‌هایی مانند پره اکلامپسی (فشارخون بارداری) که حیات مادران باردار و جنین در رحم آنها را در معرض خطرات بالقوه قرار می‌دهد، در این بخش مورد درمان و کنترل قرار می‌گیرند.

خدمات ارائه شده در بخش زنان بیمارستان مریم، شامل موارد زیر است:

  • اتاق مجهز مخصوص بیماران پره اکلمپسی (اگر مادری دچار پره اكلامپسی شديد باشد بايد در اتاق پره اكلامپسی يا اتاق مراقبت‌ھای ويژه بستری شده و مادر لازم است به صورت فعال مانیتور شود)
  • اتاق مخصوص مادران پر‌خطر با تجهیزات پیشرفته
  • اتاق‌های دو تخته و سه ‌تخته با تمامی تجهیزات مرتبط
  • اتاق ایزوله برای بیماران عفونی
  • اتاق مخصوص بیماران بین‌الملل

کادر مجرب بخش زنان بیمارستان مریم:

  • بهترین پزشکان متخصص و فوق‌ تخصص زنان و زایمان و نازایی 
  • پرسنل و پرستاران مجرب
logo sidebar
بیمارستان و زایشگاه مریم کرج با هدف مقدس حفظ و ارتقاء سلامت و بهداشت جامعه، جهت مراقبت از مادران در طول زایمان و پیش از عمل جراحی، نوزادان و اطفال و خدمات بهداشتی زنان در تاریخ ۱۳۹۳/۰۳/۰۱ اقدام به خدمت‌رسانی به بیماران کرد.
نوبت دهی آنلاینتماس با بیمارستان