حضور بیمارستان مریم در نمایشگاه طب سنتی و گردشگری سلامت

ipd7 1

دومین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی طب سنتی، طب جایگزین، گیاهان دارویی و گردشگری سلامت با رویکرد تخصصی و بین‌المللی در کشور برگزار شد، در این نمایشگاه دانشکده‌های طب سنتی دانشگاه‌های علوم پزشکی، انجمن‌های علمی سراسر کشور، سلامتکده‌ها ، تولیدکنندگان و صادرکنندگان گیاهان دارویی و فراورده‌های طبیعی، شرکت‌های دانش بنیان و نیز شرکت‌های تسهیلگر گردشگری، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، حضور داشتند و درکنار نمایندگانی از کشور ژاپن، مالزی و تایلند، به معرفی ظرفیت های بالقوه ایران در حوزه گیاهان دارویی و طب ایرانی و گردشگری سلامت پرداختند.

بیمارستان مریم با شرکت در این نمایشگاه‎‌های بین‌المللی و ایجاد رابطه‌های کاری در حوزۀ IPD، گام‌های بلندی در جهت ارتقا بخش گردشگری سلامت و توریسم درمانی برداشته است.

این نمایشگاه در تاریخ ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۸ با حضور جمعی از مقامات و متخصصین آغاز به کار کرد. از جمله متخصصین حوزۀ توریسم درمانی که در این نمایشگاه حضور داشتند می‌توان به حضور جناب آقای دکتر جهانگیری اشاره کرد که ضمن بازدید از غرفۀ بیمارستان مریم، ساعاتی چند به گفتگو و توصیه در مورد این مبحث نو ظهور با کارشناسان IPD و کارکنان بیمارستان مریم پرداختند.

نمایشگاه‌ها در حوزۀ سلامت و گردشگری، فرصت‌های بسیاری برای بیمارستان‌ها و بخش توریسم درمانی به‌وجود می‌آورند که استفاده از این فرصت‌ها به ارتقا بیمارستان‌‎ها می‌انجامد.

نمایشگاه سلامت‌ محور با ایجاد فضایی تعاملی و سازنده توانست بیمارستان‌ها، شرکت‌های تسهیل‌گر، آژانس‌های هواپیمایی و متخصصان طب سنتی را گرد هم آورد تا بتوانند با همکاری و مشارکت یکدیگر این مسیر را هموارتر کنند.

حضور بیمارستان مریم در این نمایشگاه، موجب معرفی بهتر خدمات این بیمارستان به گردشگران عزیز و بیماران بین‌المللی شد. طی نمایشگاه مذاکراتی با دیگر بیمارستان‌ها و شرکت‌ها در خصوص بیمارپذیری انجام شد و این موضوع باعث شناخت و اعتبار بیشتر این بیمارستان در حوزۀ گردشگری سلامت می‌شود.

از دست‌آوردهای شرکت بیمارستان مریم در دومین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی طب سنتی، طب جایگزین، گیاهان دارویی و گردشگری سلامت، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صحبت و مذاکره با بیش از حدود ۶۰ شرکت فعال در خصوص امر گردشگری سلامت و توریسم درمانی
  •  حضور جناب آقای دکتر محمد جهانگیری، رئیس انجمن گردشگری سلامت، در غرفۀ بیمارستان مریم
  • هماهنگی با شرکت استارت‌آپی هلث آپ تور جهت همکاری‌های آتی در حوزۀ گردشگری سلامت
  • ارتباط مستقیم با دیگر کارشناسان دپارتمان گردشگری سلامت و استفاده از تجربیات یکدیگر جهت ارتقا این حوزه
ipd2 1
ipd4 1
ipd7 2
ipd2 2
ipd5
ipd4 2

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوبت دهی آنلاینتماس با بیمارستان