بازدید مدیر کل تعاون از بیمارستان مریم

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز

روز چهارشنبه، تاریخ یازده خرداد مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز در بیمارستان مریم که توسط شخص حقوقی تعاونی اداره می‌شود، حضور یافتند.

طی این بازدید مدیر کل تعاون با رئیس بیمارستان مریم، آقای دکتر صلاح الدین دلشاد و برخی از بیماران گفتگو کردند.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز نسبت به خدمات درمانی ارزنده و همچنین طی ملاقات با کارکنانی از جمله بهیاران، پرستاران، پزشکان و بخش دیگری از کارکنان تقدیر و تشکر به عمل آورد.

طی گفتگویی که با آقای دکتر صلاح الدین دلشاد با توجه به اهمیت ورود گروه درمانی و افراد فعال در این بخش، به این نکته اشاره کردند که رویکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به تعاونی‌ها، رویکردی مولد و دانش بنیان است.

بیمارستان مریم در کرج نمونه‌ای از این رویکرد بوده و بسیار ارزشمند و ستودنی است. همچنین دکتر عبدالله دارایی اشاره کردند که بیش از هزار تعاونی در استان البرز و مجموعه‌ای از تلاشگران و پزشکان جهادی در بخش سلامت و درمان استان البرز فعال هستند.

در نهایت این نکته را اضافه کردند، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز با وجود رویکرد جدید در دولت مردمی آقای رئیسی و تاکیدهای بخش وزارت آمادگی خود را جهت تشکیل و راه‌اندازی تعاونی با رویکرد سلامت و درمان در استان البرز اعلام کردند.

همچنین اضافه کردند که همکاران نیز در بخش تعاون، در سطح اداره کل و هم ادارات در شهرستان‌ها آمادگی برای خدمت‌رسانی به دندانپزشکان، پزشکان و پیراپزشکان خواهند داشت.

بدون هیچ تعللی شرایط لازم برای بهره‌مندی مردم استان البرز از خدمات تعاون گرانه پزشکان در این بخش ایجاد خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوبت دهی آنلاینتماس با بیمارستان