بهترین دکتر عمل اسلیو معده- دکتر محمد جواد باقری

بهترین دکتر عمل اسلیو

انتخاب بهترین دکتر عمل اسلیو معده برای رسیدن به نتایج خوب بعد از جراحی بسیار مهم است. اگر قصد انجام جراحی لاغری دارید، مهم‌ترین نکته‌ای که باید برای جراحی در نظر داشته باشید، انتخاب پزشکی با مهارت و با تجربه است.

آقای دکتر محمد جواد باقری یکی از با تجربه‌ترین و برترین پزشکان حوزه جراحی لاغری است که بسیاری از افراد از نتیجه عمل جراحی لاغری خود اعلام رضایت کرده‌اند.

برای انتخاب بهترین دکتر عمل اسلیو معده باید به نکاتی توجه داشته باشید که در ادامه همه موارد را برای شما ذکر خواهیم کرد تا با توجه به آنها پزشک خود را انتخاب کنید.

چگونه بهترین دکتر عمل اسلیو معده را پیدا کنیم؟

برای انتخاب بهترین پزشک در حوزه جراحی لاغری باید به این موارد توجه داشته باشید:

بررسی صفحات مجازی برای مشاهده نمونه عمل‌های انجام شده

یکی از روش‌هایی که امروزه می‌توانید برای انتخاب بهترین پزشک انجام دهید، جستجو در فضای مجازی است. شما با مراجعه به صفحات مجازی می‌توانید قبل و بعد بیماران و مزایای عمل اسلیو معده را مشاهده کرده و در صورت جلب نظر شما مراحل بعدی تحقیق را برای انتخاب بهترین پزشک انجام دهید.

مراجعه حضوری به کلینیک

اگر پزشک مورد نظر خود را انتخاب کرده‌اید، در مرحله بعدی باید به صورت حضوری به کلینیک مراجعه کنید. هنگام مراجعه حضوری به کلینیک، متوجه شمار بیماران جراحی شده می‌شوید و همچنین پزشک را از نزدیک مشاهده می‌کنید. در این صورت بهتر می‌توانید متوجه میزان تجربه پزشک شوید.

هنگامی که با پزشک صحبت می‌کنید، اطلاعات بیشتری در خصوص او و میزان مهارتی که دارد کسب می‌کنید. علاوه بر این می‌توانید با بیمارانی که جراحی لاغری توسط پزشک مورد نظر شما انجام داده‌اند نیز گفتگو داشته باشید.

بهترین دکتر عمل اسلیو

پرس و جو از تجربه بیماران

هنگام مراجعه حضوری به مطب، قطعا بیمارانی حضور دارند که جراحی لاغری را انجام داده‌اند. یکی از بهترین روش‌هایی که می‌توانید در خصوص انتخاب بهترین دکتر عمل اسلیو معده داشته باشید، جویا شدن از میزان رضایت بیماران است.

از بیماران در خصوص نظرات مثبت و منفی که تجربه کرده‌اند سوال کنید، به این صورت است که می‌توانید متوجه شوید که اغلب بیماران چه تجربه‌ای داشته‌اند.

اگر از انجام جراحی لاغری توسط پزشک مورد نظر شما رضایت بالایی داشته‌اند، می‌تواند معیار خوبی برای انتخابی با اطمینان باشد.

به این صورت شما یک بازخورد واقعی از خود بیمارانی که تجربه این جراحی را داشته‌اند خواهید داشت و می‌توانید به راحتی تصمیم درستی بگیرید.

تعداد بیماران جراحی شده توسط پزشک

قطعا هر چه تجربه و مهارت پزشک بالا باشد، مراجعین بیشتری خواهد داشت. در نتیجه شمار بالای جراحی‌های انجام شده می‌تواند نشان‌دهنده تسلط و مهارت پزشک باشد.

طبیعتا پزشک که نارضایتی زیادی داشته باشد به تدریج مراجعین کمتر و کمتر خواهند شد و در نهایت بیمار چندانی نخواهد داشت.

اگر شمار بالایی از مراجعین جراحی موفقیت‌آمیزی را تجربه کرده‌اند، قطعا می‌توانید به پزشک مورد نظر خود اعتماد کنید.

توانایی جهت انجام انواع جراحی لاغری

پزشکی که مهارت بالایی داشته و تخصص دارد، قطعا می‌تواند همه جراحی‌های لاغری را با توجه به نیاز بیمار از جمله عمل اسلیو معده و بای پس را انجام دهد. با در نظر گرفتن این مورد نیز می‌توانید بهترین دکتر عمل اسلیو معده را انتخاب کنید.

 هزینه جراحی

همیشه هزینه جراحی را نباید معیار انتخاب پزشک در نظر بگیرید. از همه مهم‌تر برای انتخاب پزشک، داشتن مهارت و تسلط کافی است.

قطعا پزشکی که تجربه بالایی دارد و از تجهیزات خوبی برای بیمار استفاده می‌کند، هزینه بیشتری را نیز دریافت خواهد کرد. به‌طور مثال پزشکی که بیمار را در بیمارستانی مجهز همراه با پزشکان مقیم جراحی می‌کند نسبت به پزشکی که عمل خود را در کلینیک بدون تجهیزات انجام می‌دهد، هزینه بیشتری را باید دریافت می‌کند.

در نتیجه همیشه نباید هزینه معیاری برای انتخاب بهترین دکتر عمل اسلیو معده باشد، جان و سلامتی خود را فدای هزینه‌های پایین نکنید.

بهترین دکتر اسلیو

محل انجام عمل جراحی

همانطور که در بالا گفتیم پزشک که تجربه کافی داشته باشد، قطعا جراحی را در محلی انجام می‌دهد که جان بیمار به خطر نیفتد.

در واقع پزشک باید جراحی را در بیمارستان‌هایی انجام دهد که تجهیزات و امکانات به روزی برای بیمار برخوردار باشد تا احتمال ایجاد هرگونه مشکل احتمالی وجود نداشته باشد.

علاوه بر این باید این عمل در بیمارستان انجام گیرد تا پزشکان دیگر با تخصص‌های مختلفی وجود داشته باشد تا در صورت نیاز اقدامات لازم برای بیمار انجام گیرد. در حالی که در کلینیک چنین امکاناتی برای بیمار وجود نخواهد داشت.

تخصص جراح

تخصص پزشک در خصوص انجام جراحی لاغری بسیار مهم است تا علم و مهارت کافی در این زمینه داشته باشد، به همین جهت نباید جراحی خود را به هر پزشکی با ادعای بهترین پزشک اسلیو معده بسپارید.

جراحی باید توسط شخصی انجام گیرد که دارای مدرک فوق تخصص جراحی چاقی، متابولیک و لاپاراسکوپی پیشرفته باشد تا به عنوان بهترین دکتر عمل اسلیو معده، جراحی خود را به دست او بسپارید.

حتما هنگام مراجعه حضوری به مدارک و تخصص پزشک توجه داشته باشید تا جراحی شما به دست هر پزشکی انجام نگیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوبت دهی آنلاینتماس با بیمارستان