تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده اند- دکتر محمد جواد باقری

تجربیات کسانی که عمل اسلیو انجام داده اند

دانستن تجربیات کسانی که عمل اسلیو انجام داده‌ اند، مهم‌ترین موردی است که باید قبل از تصمیم به این عمل جراحی و انتخاب صحیح پزشک در نظر بگیرید.

بهترین روش تحقیق در خصوص جراحی و همچنین نحوه عملکرد پزشک دانستن نظرات بیماران از جراحی و همچنین مراجعه حضوری به مطب و صحبت با بیماران است.

در نهایت می‌توانید به راحتی تصمیم بگیرید که مایل به انجام این جراحی هستید یا پزشکی که برای انجام جراحی لاغری انتخاب کرده‌اید پزشک با تجربه و با مهارتی بوده است یا خیر؟

به همین منظور ما نظرات چندین نفر از بیمارانی که توسط دکتر محمد جواد باقری جراحی شده‌اند را برای شما در ادامه آورده‌ایم تا متوجه تاثیرات این عمل و همچنین میزان رضایت افراد از جراحی بشوید.

کاهش وزن ۳۰ کیلوگرمی پس از گذشت ۶ ماه

یکی از تجربیات کسانی که عمل اسلیو انجام داده اند خانمی است که با وزن ۱۱۰ کیلوگرم و BMI 37 برای عمل اسلیو معده اقدام کرده بود.

با گذشت تنها ۶ ماه از عمل، کاهش وزن ۳۰ کیلوگرمی را تجربه کرده و به وزن ۸۰ کیلوگرم و BMI 25 رسیده است. در ادامه اینطور بیان می‌کنند که عمل آسانی را پشت سر گذاشته‌ و هیچ مشکلی را به دنبال این جراحی لاغری تجربه نکرده‌ است.

کاهش وزن ۴۰ کیلوگرمی بعد از عمل اسلیو معده

آقایی با وزن اولیه ۱۲۱ کیلوگرم به مطب آقای دکتر محمد جواد باقری مراجعه کرده است و با گذشت ۴ ماه از عمل اسلیو، طی مدت کوتاهی بدون تجربه مشکلی به وزن ۸۶ کیلو رسیده است و رضایت خود را اعلام می‌کند.

کاهش وزن ۵۷ کیلوگرمی با انجام عمل اسلیو معده

تجربه آقایی با شکایت از وزن اولیه ۱۵۷ کیلوگرمی یکی دیگر از تجربیات کسانی که عمل اسلیو انجام داده اند. با گذشت حدود هفت ماه از عمل، کاهش وزن ۵۷ کیلوگرمی را تجربه کرده و به وزن ۱۰۰ کیلو رسیده است. این بیمار از نتیجه عمل خود و پروسه لاغری رضایت خود را اعلام کرده است.

تجربه کاهش وزن خوب از دختر خانمی ۱۴ ساله

برای دختر خانمی ۱۴ ساله با وزن اولیه ۱۳۰ کیلوگرم به بالا و BMI 45 عمل اسلیو معده انجام داده‌اند و پس از گذشت تنها ۲ ماه از جراحی به وزن ۱۰۵ کیلوگرم و BMI 35 رسیده است.

از تجربه جراحی خود اینطور می‌گوید تنها شب اول احساس درد داشته و پس از آن هیچ مشکلی اعم از حالت تهوع و استفراغ را تجربه نکرده است و پروسه خوبی از لاغری را تجربه می‌کنند.

تجربه کاهش وزن ۱۵ کیلوگرمی بعد از اسلیو

خانمی با وزن اولیه ۱۱۶ کیلوگرم به آقای دکتر محمد جواد باقری مراجعه کرده است و با توجه به شرایط او عمل اسلیو را در نظر گرفته‌اند.

با گذشت تنها دو هفته از عمل، به کاهش وزن ۱۵ کیلوگرمی یعنی وزن فعلی ۱۰۱ کیلوگرم رسیده است. خانم مراجعه‌کننده اینطور بیان می‌کند که با وجود ترس زیادی که از عمل داشته، پس از آن هیچ درد و اذیتی را احساس نکرده است.

همچنین به دلیل رضایت بالایی که از نتیجه جراحی و تیم پزشکی داشته است، به همه افرادی که با چاقی دست و پنجه نرم می‌کنند، این عمل را پیشنهاد می‌دهد.

آیا امکان پشیمانی بعد از عمل اسلیو وجود دارد؟

اگر به تجربیات کسانی که عمل اسلیو انجام داده اند، توجه کرده باشید قطعا متوجه شده‌اید که همه افراد از نتایج جراحی خود و کاهش وزنی که تجربه کرده بودند، نهایت رضایت را داشتند و پشیمانی بعد از عمل اسلیو معده را نداشته‌اند.

قطعا هیچ فردی که به دنبال چاقی، عوارض متعددی از جمله عدم اعتماد به نفس، فشار خون بالا، دیابت، کلسترول و… تجربه کند و شاهد نتایج فوق العاده اسلیو باشد، از انتخاب خود پشیمان نخواهد شد.

شاید تعداد کمی از افراد که از عوارض کوتاه مدت و قابل کنترل جراحی لاغری مانند یبوست، اسهال، درد و… آشنا نباشند، احساس پشیمانی کنند.

همه این مواردی که برای شما گفتیم پس از عمل طی مدت کوتاهی طبیعی است و پزشک با دانستن این موارد اقداماتی برای پیشگیری یا کنترل را انجام خواهد داد.

مطالب مرتبط: اسلیو معده مناسب چه کسانی است

تجربه عمل اسلیو معدهتغییر زندگی پس از اسلیو با توجه به تجربیات بیماران و توصیه‌های پزشک

همانطور که می‌دانید در طی عمل اسلیو تغییراتی در معده ایجاد می‌شود تا شما اشتهای کمتری داشته باشید و با خوردن کمی غذا احساس سیری کنید.

اما این مورد تنها بخشی از اقدامات لازم برای رسیدن به وزن ایده‌آل شماست. طبق تجربیات کسانی که عمل اسلیو انجام داده اند، در ادامه این خود شما هستید که باید تغییراتی را در سبک زندگی خود ایجاد کنید تا به وزن ایده‌آل خود برسید و از آن مهم‌تر وزن خود را برای همیشه ثابت نگه دارید.

پزشک رژیم غذایی بعد از عمل اسلیو و مواد غذایی مناسبی را به شما توصیه می‌کند تا طبق هفته‌ها و ماه‌ها پس از عمل طبق برنامه پیش روید و دچار مشکلی نشوید.

برای جلوگیری از هرگونه عوارض احتمالی مانند تهوع یا سندرم دامپینگ پزشک به شما توصیه‌هایی دارد که باید به آنها توجه داشته باشید تا دچار مشکل در طول کاهش وزن خود نشوید.

تحرک داشتن بخش مهمی از روند بهبود و همچنین کاهش وزن است که باید برای همیشه در برنامه روزانه خود بگنجانید.

تاثیرات روانی

بسیاری از بیماران از تاثیرات روانی مثبت و افزایش اعتماد به نفس خود می‌گویند و حال بهتری را پس از عمل تجربه می‌کنند. 

به‌دلیل افزایش اعتماد به نفس می‌توانند بر خلاف گذشته در بسیاری از فعالیت و حتی جمع‌های دوستانه و خانوادگی شرکت کنند. همچنین از لحاظ جسمانی و همچنین روانی حال بهتری را نسبت به گذشته گزارش می‌دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوبت دهی آنلاینتماس با بیمارستان