افتتاح کلینیک داخلی و جراحی گوارش

clinic dakheili04

بیمارستان و زایشگاه مریم با افتتاح کلینیک داخلی و جراحی گوارش، پذیرای بیماران است. با حضور و همکاری آقایان دکتر مصطفی گلکار، متخصص جراحی عمومی و دکتر شهرام عبادی، فوق تخصص گوارش در بیمارستان مریم، مراجعین محترم می‌توانند با تعیین وقت قبلی، روزهای زوج در ساعات ۱۴ تا ۱۸ به کلینیک بیمارستان و زایشگاه مریم مراجعه کنند.

خدمات درمانی جدیدی که در راستای بیماری‌های داخلی و گوارش به‌صورت تخصصی در بیمارستان مریم برای بیماران انجام می‌گیرد شامل موارد زیر است:

درمان بواسیر یا هموروئید

زمانی که رگ‌های قسمت تحتانی روده و مقعد بزرگ و متورم ‌شوند، منجر به بواسیر می‌شود. متخصصان با بررسی آسیب ایجاد شده، بهترین روش درمانی را برای شما در نظر خواهند گرفت.

درمان فیشر با بوتاکس

فیشر یا شقاق مقعدی همان زخم یا ترک پوستی در اطراف پوست ناحیه مقعد است که پزشک متخصص با تزریق بوتاکس یا سم بوتولینوم این مشکل را برطرف می‌کند.

درمان زخم معده

زخم معده آسیب خوش خیمی است که به مخاط دستگاه گوارشی وارد می‌شود. این آسیب می‌تواند به‌دلیل رشد و تکثیر باکتری ایجاد شود.

درمان سرطان معده

زمانی که بر سطح معده، سلول‌های سرطانی ایجاد شود منجر به سرطان معده می‌شود و در صورت عدم درمان به قسمت‌های دیگر از بدن گسترش می‌یابد.

درمان سرطان‌های روده کوچک و بزرگ

سرطان روده کوچک همانطور که از نامش پیداست، سلول‌های سرطانی روده کوچک را درگیر می‌کنند. منظور از سرطان روده بزرگ تکثیر سلول‌های سرطانی در رکتوم یا کولون است.

درمان سندرم روده تحریک پذیر

سندرم روده تحریک پذیر یک اختلال گسترده در روده بزرگ است که اغلب علائم مختلفی مانند احساس درد در زیر شکم، اسهال، یبوست و غیره را به همراه دارد.

درمان سنگ کیسه صفرا

منظور از سنگ کیسه صفرا، سنگ یا توده‌هایی است که در صفرا ایجاد می‌شود و منجر به مشکلاتی خواهد شد.

درمان کبد چرب

کبد نقش مهمی در سوخت‌وساز چربی دارد، در صورتی که اختلالی ایجاد شود و چربی در کبد رسوب کند، منجر به کبد چرب می‌شود.

درمان کولیت روده

کولیت، ورم یا آماس روده است که منجر به التهاب طولانی مدت در بخشی از روده خواهد شد.

درمان فتق یا هرنی

فتق یا هرنی زمانی رخ می‌دهد که بخشی از روده از ناحیه مقعد خارج شود.

کولونوسکوپی روده

پزشک جهت بررسی لایه پوشش‌دهنده داخلی روده بزرگ از «کولونوسکوپی روده» استفاده می‌کند. کلونوسکوپ یک لوله باریک و منعطف است که در داخل روده بزرگ قرار می‌دهند.

آندوسکوپی معده

پزشک جهت بررسی قسمت داخلی معده از «آندوسکوپی معده» بهره می‌گیرد. آندوسکوپی یک لوله باریک و منعطف، همراه با دوربین است.

تمامی درمان‌های ذکر شده در کلینیک تخصصی داخلی و جراحی گوارش انجام می‌گیرد. جهت تعیین وقت به‌صورت آنلاین می‌توانید به بخش نوبت دهی سایت بیمارستان مریم مراجعه و وقت معاینه خود را تعیین کنید.

۴ دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوبت دهی آنلاینتماس با بیمارستان