نوبت‌دهی آنلاین بیمارستان مریم، سیستم نوبت‌دهی بیمارستان مریم

نوبت‌دهی آنلاین برای متخصصین زنان و زایمان و مشاوره روانپزشکی انجام می‌شود. حتما قبل از نوبت گرفتن، نکات مربوطه را مطالعه کنید.

Loading...
  1. لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل نمایید، در صورت تایید نوبت اطلاعات قابل تغییر نیست.
  2. در تمام مراحل رزرو نوبت صفحه مرورگر خود را Refresh نکنید.
  3.  قبل از مراجعه به کلینیک، با پذیرش بیمارستان به‌صورت تلفنی هماهنگ شود.
  4.  انتقال نوبت به دیگران امکان‌پذیر نیست.
  5.  با توجه به عدم امکان پیش‌بینی صحیح زمان‌ها تقریبی هستند.
  6.  لطفا یک ساعت زودتر در کلینیک حضور داشته باشید.

نکات نوبت دهی آنلاین برای دکتر صلاح الدین دلشاد:


  1. ویزیت نوبت‌های اینترنتی در تهران انجام می‌شود.
  2. انجام ختنه به صورت اینترنتی نوبت دهی نمی‌شود.
  3.  تنها بیماری‌هایی که مربوط به جراحی اطفال است، نوبت دهی می‌شود.

نوبت دهی را به‌صورت آنلاین انجام دهید

قطعا برای اینکه بخواهیم به پزشک مورد نظر خود مراجعه کنیم، می‌بایست قرار ملاقات خود را در تاریخ و زمان مشخصی تنظیم کنیم تا تداخلی با دیگر بیماران وجود نداشته باشد. در گذشته پروسه نوبت دهی بسیار زمان‌بر و خسته‌کننده بود، به این صورت که برای قرار ملاقات خود با پزشک باید به‌صورت حضوری به کلینیک مراجعه می‌کردیم و زمان زیادی جهت رفت و آمد برای تنظیم قرار ملاقات صرف می‌شد. پس از مدتی افراد ترجیح دادند که به‌صورت تلفنی، زمانی را برای ملاقات خود با پزشک در نظر بگیرند. این روش به مراتب بهتر از مراجعه حضوری برای نوبت دهی است؛ اما، گاهی این امکان وجود دارد که در هر لحظه برای نوبت دهی پاسخگوی شما نباشند. امروزه برای آسان‌تر شدن روند نوبت دهی به بیماران و کارمندان درمانی، نوبت دهی را به روش نوین‌تر و با کمترین زمان ممکن در نظر گرفته‌اند. در ادامه در خصوص نوبت دهی آنلاین بیمارستان و زایشگاه مریم و مزایایی که برای افراد دارد بیشتر برای شما توضیح خواهیم داد.


منظور از نوبت دهی آنلاین چیست؟

جهت تنظیم قرار ملاقات با پزشک خود دیگر لازم نیست به‌صورت حضوری مراجعه کنید یا تلفنی زمانی جهت ملاقات با پزشک برای شما تعیین شود. جهت نوبت دهی آنلاین در کمترین زمان کافی است، که به سایت بیمارستان مورد نظر خود، سپس به بخش کلینیک و نوبت دهی مراجعه کنید، به‌صورت آنلاین و با کمترین زمان ممکن برای شما زمانی تعیین خواهد شد. همچنین می‌توانید به جای پرداخت هزینه نقدی، به‌صورت آنلاین هزینه ویزیت را به راحتی پرداخت کنید. قطعا این روش برای همه افراد مزایای بسیار زیادی دارد که برای شما ذکر خواهیم کرد:


در هزینه‌های شما صرفه جویی می‌شود؛

اگر بخواهید برای نوبت دهی، به‌صورت حضوری مراجعه کنید، قطعا هزینه‌هایی را برای شما دارد و انرژی زیادی را از شما خواهد گرفت. با نوبت دهی آنلاین می‌توانید با کمترین هزینه و زمان ممکن به‌راحتی قرار ملاقاتی را با پزشک خود تعیین کنید.


در کمترین زمان ممکن قرار ملاقاتی را با پزشک خود تعیین کنید؛

شاید برایتان پیش آمده باشد در هر زمان و هر لحظه‌ای که هستید، بخواهید برای ملاقات با پزشک خود زمانی را تعیین کنید؛ اما، امکان نوبت دهی حضوری یا تلفنی جهت تعیین وقت در هر زمان وجود ندارد. در واقع سیستم درمانی برای بیماران باید به گونه‌ای باشد که بتوانند در هر لحظه از خدمات درمانی اعم از خدمات نوبت دهی استفاده کنند، قطعا به‌صورت تلفنی یا حضوری این امر امکان‌پذیر نیست. به‌طور مثال در طول شبانه روز این امکان به‌صورت حضوری یا تلفنی وجود ندارد، به همین جهت نوبت دهی آنلاین می‌تواند برای شما بهترین گزینه باشد؛ چراکه، در هر لحظه و هر مکان امکان نوبت دهی برای پزشک مورد نظر شما وجود خواهد داشت.


از اتلاف وقت جلوگیری می‌شود؛

قطعا همه بیماران قصد دارند بدون اتلاف وقت، زمانی برای ملاقات با پزشک مورد نظرشان تعیین شود و در کمترین زمان ممکن پزشک خود را ملاقات کنند. اگر بیمار بخواهد به‌صورت حضوری ساعت‌ها منتظر بماند یا در صف‌های طولانی باشد، آن هم با شرایط فعلی کرونا تا نوبتی برای او تعیین شود، قطعا سخت است، در حقیقت زمان و انرژی زیادی را از بیمار و کادر اداری کلینیک خواهد گرفت. همچنین در روش‌های سنتی و قدیمی امکان خطا و اشتباه گاهی در نوبت دهی ایجاد می‌شد که خود این مورد از طرفی می‌توانست در اتلاف وقت بیماران موثر باشد؛ اما، در نوبت دهی آنلاین قطعا هیچ و اشتباه و خطایی ایجاد نخواهد شد. امکان بررسی پزشکان برای بهترین انتخاب وجود دارد. شاید تا به حال برای شما پیش آمده باشد زمانی که به کلینیک یا بیمارستان برای نوبت دهی مراجعه کرده‌اید، از بیماران یا منشی کلینیک سوال کرده باشید که آیا پزشکی قصد تعیین وقت با او را دارید آیا پزشکی با تجربه است؟ با وجود نوبت دهی آنلاین می‌توانید بدون پرس و جوی حضوری، سوابق و همه موارد پزشکان را بررسی کنید و فرد مورد نظر خود را به راحتی برای ملاقات و نوبت دهی انتخاب کنید. در نهایت نوبت دهی آنلاین را برای قرار ملاقات پزشک خود انتخاب کنید تا به‌راحتی و در کمترین زمان ممکن بتوانید در هر لحظه و در هر کجا که هستید زمانی را برای ملاقات با پزشک خود در نظر داشته باشید.

نوبت دهی آنلاینتماس با بیمارستان