همایش سلامت زنان با محوریت حاشیه‌نشینی

همایش سلامت زنان با محوریت حاشیه‌نشینی

همایش کشوری سلامت زنان با محوریت حاشیه‌نشینی در تاریخ ۱۶ بهمن و در محل « دانشکدۀ پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز» برگزار شد.

در این همایش، افراد و سازمان‌ها از کل کشور شرکت کردند و بعضی از سازمان‌ها غرفه داشتند.

بیمارستان و زایشگاه مریم، به‌عنوان سفیر سلامتی بانوان در این همایش شرکت کرد و غرفه‌ای را جهت اطلاع‌رسانی و آگاهی‌رسانی به شرکت کنندگان عزیز برپا نمود.

همکاران ما در این غرفه، بستری را برای توسعه و هم‌افزایی میان مردم و بیمارستان فراهم کردند و از این بستری که برای معرفی و آگاهی‌رسانی به مردم  ایجاد شده بود، بهرۀ کافی بردند تا مردم را با فعالیت‌های مختلف بیمارستان و زایشگاه مریم آشنا کنند.

فعالیت‌هایی مانندِ:

  • کلاس‌های یوگا بارداری (بیمارستان و زایشگاه مریم بنیان‌گذار کلاس‌های یوگا بارداری در استان البرز است.)
  • کلاس‌های آمادگی برای زایمان
  • هدیۀ ارزشمند «آوای اول» و عکس هنگام تولد ( یادگاری ارزشمندی که بیمارستان به فرزندان مریمی تحت عنوان «آوای اول» هدیه می‌دهد، تا پایان عمر برای آنها باقی می ماند.)

هدیۀ «آوای اول» مورد استقبال شرکت‌کنندگان قرار گرفت و به‌عنوان زیباترین نقطۀ تمایز مریم شناخته شد.

در طول این همایش، اساتید مختلف، مقالات مختلفی را در خصوص محدودیت‌ها و محرومیت‌هایی که بانوان حاشیه نشین دارند، ارائه دادند.

جناب آقای دکتر حسین کریم «ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی البرز» به‌همراه آقای دکتر آب‌روش «مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی البرز» در این همایش حضور داشتند و استقبال گرمی هم از غرفه‌ها داشتند.

آقای دکتر صلاح‌الدین دلشاد «مدیرعامل بیمارستان و زایشگاه مریم» با اهدای جوایزی به اساتید حاضر در جمع، از حضور آنها تقدیر و تشکر به عمل آوردند و در پایان مراسم از آقای دکتر دلشاد و همچنین خانم پژوم «مدیریت بیمارستان مریم» قدردانی و تقدیر انجام شد.

همایش سلامت بانوان
همایش سلامت بانوان
همایش سلامت بانوان
همایش سلامت بانوان
همایش سلامت بانوان
همایش سلامت بانوان
همایش سلامت بانوان
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *