جشن روز پرستار در بیمارستان مریم

در سرتاسر جهان، پرستاران در هر زمان و هر کجا که به آنها احتیاج بوده، حضور مؤثری داشتند و تمام تلاششان را برای مراقبت و همراهی با بیماران انجام داده‌اند.

پرستاران، سهم ارزنده‌ای در سطح سلامت مردم و نقش تأثیرگذاری در زندگی همه مردم، از بدو تولد تا مرگ دارند. برای پیشبرد اهداف بیمارستان و تصمیم‌گیری در مورد سیاست‌های بهداشتی آن، بایستی از حضور پرستاران بهره‌مند شویم.

برای گرامیداشت روز پرستار، امسال هم مانند سال‌های دیگر، مدیرعامل بیمارستان و زایشگاه مریم، در کنار پرستاران دلسوز و مهربان این بیمارستان بود و طی مراسمی از زحمات آنها قدردانی به عمل آوردند.

در این مراسم، به رسم قدردانی، هدایایی به پرستاران عزیز تقدیم شد و پرستاران نمونه نیز معرفی شدند، از جمله خانم خوش رفتار، خانم هدی وند، خانم عسگرخانی، خانم اکبری، خانم رحیمان و آقای علی محمدی …

دکتر صلاح‌الدین دلشاد در سخنرانی روز پرستار، از پرستاران بیمارستان مریم تقدیر و تشکر کرد و گفتند: پرستاران، یکی از مهم‌ترین نقش‌ها را در بهبودی بیماران دارند و در زمانی که هیچ کسی در کنار بیماران نیست، پرستاران فداکار همراه بیماران هستند.

دکتر دلشاد در ادامه فرمودند: ما این توفیق را تا به حال داشته‌ایم که هرسال، روز پرستار را در بیمارستان مریم جشن بگیریم و روحیه قدردانی را در خانواده مریم، تقویت کنیم. همچنین ایشان تأکید داشتند که پرستاران در نظر داشته باشند که خانواده مریم هیچ زمانی، زحمات و فداکاری‌های آنها را فراموش نخواهد کرد. همچنین ایشان از مسئولین درخواست داشتند تا گامی برای برطرف کردن نیازهای منطقی پرستاران بردارند.

پرستاران بیمارستان مریم
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *