جشن روز پرستار در بیمارستان مریم

Nurses Day1

در سرتاسر جهان، پرستاران در هر زمان و هر کجا که به آنها احتیاج بوده، حضور مؤثری داشتند و تمام تلاششان را برای مراقبت و همراهی با بیماران انجام داده‌اند.

پرستاران، سهم ارزنده‌ای در سطح سلامت مردم و نقش تأثیرگذاری در زندگی همه مردم، از بدو تولد تا مرگ دارند. برای پیشبرد اهداف بیمارستان و تصمیم‌گیری در مورد سیاست‌های بهداشتی آن، بایستی از حضور پرستاران بهره‌مند شویم.

برای گرامیداشت روز پرستار، امسال هم مانند سال‌های دیگر، مدیرعامل بیمارستان و زایشگاه مریم، در کنار پرستاران دلسوز و مهربان این بیمارستان بود و طی مراسمی از زحمات آنها قدردانی به عمل آوردند.

در این مراسم، به رسم قدردانی، هدایایی به پرستاران عزیز تقدیم شد و پرستاران نمونه نیز معرفی شدند، از جمله خانم خوش رفتار، خانم هدی وند، خانم عسگرخانی، خانم اکبری، خانم رحیمان و آقای علی محمدی …

دکتر صلاح‌الدین دلشاد در سخنرانی روز پرستار، از پرستاران بیمارستان مریم تقدیر و تشکر کرد و گفتند: پرستاران، یکی از مهم‌ترین نقش‌ها را در بهبودی بیماران دارند و در زمانی که هیچ کسی در کنار بیماران نیست، پرستاران فداکار همراه بیماران هستند.

دکتر دلشاد در ادامه فرمودند: ما این توفیق را تا به حال داشته‌ایم که هرسال، روز پرستار را در بیمارستان مریم جشن بگیریم و روحیه قدردانی را در خانواده مریم، تقویت کنیم. همچنین ایشان تأکید داشتند که پرستاران در نظر داشته باشند که خانواده مریم هیچ زمانی، زحمات و فداکاری‌های آنها را فراموش نخواهد کرد. همچنین ایشان از مسئولین درخواست داشتند تا گامی برای برطرف کردن نیازهای منطقی پرستاران بردارند.

Nurses Day7
Nurses Day6
Nurses Day8
Nurses Day3
Nurses Day5
Nurses Day10
Nurses Day9 1
Nurses Day4
Nurses Day2
پرستاران بیمارستان مریم
3

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوبت دهی آنلاینتماس با بیمارستان