سالگرد تاسیس بیمارستان و زایشگاه مریم

سالروز تاسیس بیمارستان مریم

بیمارستان و زایشگاه مریم در تاریخ ۳ خرداد ۱۳۹۳ تاسیس شد. این روز را می‌توان علاوه بر هیئت مدیره و تمامی کادر بیمارستان، به مراجعین و مادران عزیز نیز تبریک گفت؛ چراکه این بیمارستان توانسته با خدمت‌رسانی ویژه و برطرف کردن نیازهای مادران، کودکان و دارا بودن بخش‌هایی مانند قلب و عروق، گوش و حلق و بینی و… خوش بدرخشد.

در پی جبران کمبود خدمات درمانی در کرج، بیمارستان و زایشگاه مریم با مضمون مادران و نوزادان احداث شد. پس از دریافت مجوزهای لازم اولین بیمارستانی‌ست که در حداقل‌ترین زمان ممکن، یعنی طی ۵ سال احداث گردید.

تأسیس این بیمارستان همراه با خدمت‌رسانی ویژه، منجر شد که بسیاری از افراد ساکن در کرج از مراجعه به بیمارستان‌های خارج از شهر مانند تهران امتناع کنند؛ زیرا تمامی نیازهای آنها در این بیمارستان به بهترین شکل ممکن برطرف می‌شد.

علاوه بر این وجود امکانات پیشرفته، متخصصین بامهارت و باتجربه سبب شد تا مراجعه‌‍کنندگان زیادی از خارج از شهرهای جهت درمان در زمینه‌های مختلف نیز به بیمارستان مریم مراجعه کنند.

 تمامی کادر بیمارستان از تاریخ تأسیس تا به امروز همواره تلاش کرده که بتوانند خدمات خود را به مراجعین بهبود بخشند تا آنها رضایتمندی کامل را از این بیمارستان داشته باشند. به همین جهت هر ساله خدمات به‌شکل ویژه‌تری به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود.

وجود بسیاری از خدمات ویژه مانند زایمان طبیعی بدون درد و زایمان در آب که در کمتر بیمارستانی مشاهده می‌شود، سبب شده تا اغلب افراد به این بیمارستان مراجعه و اطمینان کنند. همچنین بخش‌های دیگر مانند NICU و ICU در این بیمارستان فعال است.

بیمارستان در بلوک ۵ و ۸ طبقه شکل گرفته تا تمامی بخش‌های بیمارستان را به‌شکلی گسترده‌تر ارائه دهند. یکی از اقدامات مهم بیمارستان از تاریخ تأسیس تا به امروز انتشار ماهنامه خانواده مریم به هدف افزایش آگاهی در خصوص بیماری و پیشگیری از آنها انجام شده است.

تمامی خدمات ذکر شده توسط کارکنان و خانواده مریم ۲۴ ساعته و شبانه‌روز در حال انجام است تا در هر لحظه‌ای که بیماران مراجعه می‌کنند، درمان بدون هیچ وقفه‌ای انجام شود. واحدهای بیمارستانی از ابتدای تأسیس دارای بخش‌های زیر است:

  •  بالینی: بخش جراحی مردان و زنان، اورژانس، زایشگاه، اطفال، NICU،ICU،IVF و اتاق عمل.
  • کلینیک‌های تخصصی: زنان و زایمان، کودکان و نوزادان، فوق تخصص درد، فوق تخصص غدد، فوق تخصص ارتوپدی دست و شانه، قلب و عروق، گوش و حلق و بینی، داخلی، شنوایی سنجی و مشاور بیهوشی.
  • پاراکلینیک: آزمایشگاه، تصویربرداری و داروخانه.
  • و…

در واقع با مراجعه به این بیمارستان تمامی مراحل درمان مورد نیاز بیماران انجام خواهد گرفت. همانطور که ذکر شد علاوه بر انجام خدمات مادران و نوزادان در دیگر زمینه‌های تخصصی دیگر مانند فشارخون، تغذیه، زخم‌های دیابتی و عفونی، شنوایی سنجی و… خدمات‌رسانی خود را برای بیماران به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند.

یکی از مهم‌ترین دلایلی که در این بیمارستان هرساله از ابتدای تأسیس پیشرفت‌های چشمگیری مشاهده شده، می‌توان به رأس مدیریت کارآمد، آقای دکتر دلشاد اشاره کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوبت دهی آنلاینتماس با بیمارستان